Jei esate grūdų perdirbamosios pramonės įmonė ar grūdų, pašarų ar žaliavų prekybos įmonė, arba teikiate paslaugas šiai pramonei, kviečiame Jus tapti asociacijos nariais.

Asociacijos nariais gali būti Lietuvos Respublikos ir kitų šalių juridiniai asmenys, personalinės įmonės, įmonių ir organizacijų padaliniai, turintys juridinio asmens teises, pripažįstantys Asociacijos įstatus ir dalyvaujantys Asociacijos veikloje. Nariai į Asociaciją priimami Asociacijos narių atstovų konferencijos sprendimu. Narystė Asociacijoje nevaržo kiekvieno nario gamybinio, ūkinio bei juridinio savarankiškumo.


Asociacijos nariai laikosi Asociacijos įstatų, aktyviai dalyvauja Asociacijos veikloje, laiku moka nario mokestį, nevykdo veiklos, kuri kenktų Asociacijos ir jos narių interesams, saugo Asociacijos ir jos narių komercines bei ūkines paslaptis, atstovauja Asociacijai kitose organizacijose, gauna informaciją apie Asociacijos veiklą, naudojasi Asociacijos sukaupta informacija ir teikiamomis paslaugomis.

Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume jums patogų naršymą mūsų svetainėje. Jei ir toliau naršysite mūsų svetainėje, mes skaitysime, kad taip išreiškiate savo sutikimą su slapukų naudojimu.